Audi SQ8 dla kogo?

Audi SQ8 - jaki silnik wybrać
Audi SQ8 – jaki silnik wybrać?
26 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Audi SQ8 dla kogo?

sq8 dla kogo

Istnieją modele aut, które rozbudzają wielkie emocje i rozgrzewają do czerwoności ich posiadaczy jak i innych kierowców, jednym z nich jest na pewno majestatyczne Audi SQ8. To samochód, który łączy w sobie cechy SUV-a z segmentu premium, dynamicznego coupe i ma pazur auta sportowego. Zastanówmy się jakie są wady i zalety posiadania takiego samochodu.

Czy Audi SQ8 to samochód dla każdego?

Największą wadą tego samochodu jest niewątpliwie cena, żeby cieszyć się podstawową wersją prosto z salonu musimy dysponować budżetem w wysokości pół miliona złotych. Jest to oczywiście cena bazowa, Audi daje nam za dopłatą niezwykle szeroki wybór opcji dodatkowych, począwszy od bogatego wyboru tapicerki i wnętrza po szereg pakietów naszpikowanych najnowszą technologią. Są to programy ułatwiające jazdę i dbające o bezpieczeństwo na drodze zarówno w trybie miejskim jak i na autostradzie, sprawia to że SQ8 może być z powodzeniem autem dla całej rodziny.  Wszechstronne wnętrze sprawie, że nawet wyższe osoby czują się niezwykle wygodnie.

Wyposażone jest także w najnowocześniejszego asystenta parkowania co ułatwi skomplikowane manewry w mieście. Jednak trzeba pamiętać, że poruszanie się pięciometrowym kolosem w miejskiej dżungli może być problematyczne, jest to raczej samochód stworzony do długich podróży, dlatego może być świetnym autem służbowym. Komfort jazdy nawet podczas długiej trasy jest niezaprzeczalny. SQ8 zadowoli z pewnością też fanów nowinek technicznych i unikalnych technologii. Warto pamiętać też o dużym i wszechstronnym garażu dla naszego SQ8. Będzie to też wyśmienite auto dla osób ceniących szybką, agresywną i dynamiczną jazdę. Wystarczy wspomnieć o parametrach, w wersji z silnikiem benzynowym rozpędza się do “setki” w 4.1s! Auto mimo swojej wagi i rozmiarów porusza się bardzo dynamiczne i pewnie pokonuje zakręty. SQ8 to zatem samochód, wobec którego nie idzie przejść obojętnie. Będąc jego posiadaczem ciężko być anonimowym na drodze, jeśli zatem cenimy sobie skromność i dyskrecję w SQ8 może to być trudne do zrealizowania, jednak jest to auto uniwersalne.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]