Ile kosztuje Audi SQ8?

SQ8 i jego dane techniczne
SQ8 i jego dane techniczne
26 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Ile kosztuje Audi SQ8?

cena audi sq8

Czas potężnych pancerników siejących postrach na morzach i oceanach minął bezpowrotnie, jednak na szosach i drogach pałeczkę po nich przejęło Audi wraz ze swoim modelem SQ8. Ile musimy zapłacić za auto, które łączy w sobie cechy zwinnego coupe, mocarnego SUV-a i samochodu sportowego?

Jak kształtują się salonowe ceny SQ8 w poszczególnych opcjach oraz ile kosztuje ten model na rynku wtórnym?

Bazowa cena nowego SQ8 prosto z salonu może powalić z nóg zwyczajnych zjadaczy chleba. Podstawowa wersja kosztuje bowiem blisko pół miliona złotych. Trudno jednak oczekiwać niższej cyfry w przypadku flagowego dzieła projektantów z Ingolstadt, które cechuje majestatyczna i progresywna stylistyka, masa elektroniki i dodatków podnoszących satysfakcje z eksploatacji tego modelu. Podnoszenie poziomu luksusu ma jednak swoją cenę. Pakiet komfort dający nam między innymi 4-strefową klimatyzację, automatyczne domykanie drzwi i okien kosztuje 12tys. PLN. Jeśli chcemy poznać wszystkie najnowsze systemy ułatwiające i wspomagające jazdę w mieście, na trasie i podczas parkowania, cieszyć się wielofunkcyjną skórzaną kierownicą, komfortowym kluczykiem zapewni nam to pakiet Innovation za 30tys PLN. Audi oferuje też niezwykle szeroką paletę i gamę lakierów i kolorów.

Wybór całkowicie spersonalizowanej opcji koloru to wydatek 20tys. złotych. Ciekawy wybór mamy też w przypadku doboru felg, w standardowej wersji są to 21 calowe obręcze, przy dopłacie możemy postawić nasze SQ8 na potwornych 23 calowych felgach. Jeśli chodzi o wnętrze przy dodatkowych dopłatach możemy również poszaleć z wyborem. Począwszy od koloru i rodzaju tapicerki, rodzaju foteli i szeregu opcji z nimi związanych. Warto wspomnieć, że oświetlenie ambientowe mamy już w standardzie. Jeśli jednak zasobność naszego portfela nie pozwala na personalizacje i zakup nowego auta, warto przejrzeć oferty używanych SQ8, większość z nich posiada gwarancję producenta i pozwoli nam to zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]